5 характеристик які зроблять Вас незамінним працівником!

Ваш начальник упевнений, що зможе Вас замінити в будь-який момент? Сподіваємося що немає! Що б у нього не виникало таких бажань, ми розповімо Вам про якості, які вбережуть Вас від звільнення або хоча б змусять Ваше керівництво задуматися про те що в компанії без Вас можуть виникнути труднощі.
Гарантії, звичайно, Вам не дасть ніхто але наступні п’ять характеристик роблять Вас в роботі – абсолютно необхідними.

 1. Бажання навчатися.
  Якщо ви запитаєте менеджера по персоналу, чого він дійсно хоче від співробітника, його відповідь, ймовірно, буде таким: Готовність вчитися. Як добровільний працівник, ви дивитеся за межі свого професійного носа. Якщо ви не знайомі з темою, поговоріть з потрібними людьми, подивіться навчальні відео або почитайте книгу. Начальник буде приємно приділений що Вам настільки цікава робота що Ви навіть почали займатися самоосвітою. Надалі це може для Вас стати приємним бонусом у вигляді підвищення зарплати або кар’єрним ростом.
 2. Компроміс.
  Працівник, готовий до компромісу, знає як поводитися під час дискусій. Це показує, що він цінує і приймає думку колег або начальства. Не потрібно завжди битися головою об стіну доводячи свою точку зору, іноді краще зрізати гострі кути для досягнення більш високого результату всієї команди! Але тільки не варто плутати готовність йти на компроміс і бездоганне згоду з усіма ідеями, які пропонуються. Якщо Ви впевнені, що в питанні який обговорюється, ви більше розумієте – спокійно висловіть свою точку зору, заснувавши її незаперечними фактами.
 3. Цілеспрямованість.
  Тільки результати! Як в молодих стартапах, так і в розвинених компаніях, точні факти і цифри важливі в кінці робочого дня або фінансового року. Звичайно, кожен співробітник повинен зробити все можливе, щоб забезпечити високі показники в роботі і прибутку компанії. Ваш роботодавець ніколи не говорив вам, які цілі ви повинні переслідувати на своїй посаді? Обговоріть з керівником індивідуальні цілі і зробіть так, щоб ви завжди працювали на успіх компанії!
 4. Гумор.
  Маючи почуття гумору ви також можете стати незамінним співробітником. В особливо важкі робочі моменти вдалим жартом Ви зможете розрядити напружену обстановку в колективі, трохи відволікти від складних питань. Природно, що в цьому не повинно бути перебору, постійні жарти можуть напружувати, момент для жарту теж повинен бути відповідним. Не варто в жартах переходити на особистості, а то це може закінчитися не зовсім приємно! Все добре що в міру!
 5. Чесність і надійність.
  Чесність і надійність вважаються основою для доброї співпраці. Як тільки ви прийшли в компанію, чесність і надійність не повинні припинятися. Ви повинні бути в змозі діяти незалежно і чітко дотримуючись правил. Крім того, ви повинні вміти визнавати помилки – і, сподіваюся, вчитися на них. Якщо Ви будете чесним і надійним співробітником, велика ймовірність що Ваші колеги і керівництво будуть надходити з вами так само. Ці якості цінні завжди! З таким співробітником нелегко попрощатися!