10 дивовижних професій

Всі професії потрібні …, а далі Ви знаєте, тому ми пропонуємо Вам дізнатися про 10 незвичайних професій!

  • Професійний обіймальник

У США ця професія набирає все більшої і більшої популярності. Якщо Вам потрібно, щоб Вас обіймали, але Ви самотні, тоді Вам потрібен – професійний обнімальщік. Дуже багато компаній пропонують скористатися послугами фахівців і отримати приємні, розслаблюючі обійми. Майте на увазі: не більше, ніж обійми!

  • Тестувальник кормів для тварин

Домашні тварини – наші друзі, і ми повинні переконатися, що вони їдять смачні та поживні страви. Зателефонуйте тестувальника кормів для тварин! Він пробує корм для домашніх тварин, щоб оцінити смак і перевірити, чи відповідає він стандартам якості. Ніхто не заслуговує поганої їжі, особливо улюблений член сім’ї!

  • Трамідатор

Якщо вам не подобається стояти в черзі, є ідеальне рішення. Просто найміть професійного співробітника, людини, який буде стояти в черзі замість Вас за гроші. Іноді потрібно вистояти в чергу близько 19 години, щоб отримати недавно випущений продукт або зразок товару. Це важка і нудна робота, але зате вона добре оплачується!

  • Тестувальник водних гірок

Відповідальність тестера водних гірок полягає в тому, щоб зробити кілька поїздок по гірці, щоб побачити, скільки води їй потрібно, як швидко ви можете дістатися до дна. Так як ідеальний аквапарк повинен бути веселим і безпечним. Яка важка робота!

  • Спостерігач за висиханням фарби

Ні, це не жарт. Хтось насправді заробляє на життя, спостерігаючи за висохлою фарбою. В даний час у людини в Великобританії є робота, і він проводить свої дні, розфарбовуючи аркуші картону, щоб перевірити, скільки часу потрібно для висихання нових сумішей фарби, і спостерігає за змінами кольору і текстури.

  • Зміїний дояр

Багато людей дуже бояться змій і не дарма, більшість з них дуже отруйні. Укуси цих тварин можуть привести до дуже сумних наслідків. Однак, зміїна отрута неймовірно корисний в медичних дослідженнях для виробництва «протиотрути». Але для того, щоб придбати цю отруту, хтось повинен отримати його з джерела. Доярі хоробро проводять дні, витягуючи отрута в контейнери з небезпечних змій.

  • Професійний сплячий

Перша реакція, коли чуєш про цю професії … Клас! Тобі платять за те що ти спиш! Професійні сплять сплять, поки вчені проводять дослідження порушень сну. Це, безсумнівно, сама комфортна робота на планеті!

  • Осія

Якщо ви живете в великому місті, то Ви не з чуток знаєте, що це таке метро в годину пік і як важко втиснуться в переповнений вагон! В Японії в цьому Вам допоможе спеціальна людина – Осія (людина, яка штовхає людей в потяги). Зазвичай це студенти, які шукають додатковий дохід і працюють неповний робочий день вранці, в годину пік і фактично штовхають якомога більше людей в потяги.

  • Професійні скорботні

У східній та середземноморської культурах вже давно була відома ця професія, а зараз вона набирає популярність і в інших частинах світу. Робота професійного скорботного полягає в тому, щоб йти на похорон і, сумувати. По суті, потрібно плакати, піднімати шум, залишитися біля труни, а іноді навіть виголосити промову.

  • Тестувальник ефективності дезодоранту

Тестировщики ефективності дезодоранту працюють на виробників дезодорантів, щоб гарантувати якість продукту. Як відбувається перевірка якості? Тестировщики проводять дні в жаркій кімнаті або на вулиці, іноді нюхаючи до 60 пахв на годину. Їх мета – визначити, наскільки ефективний дезодорант. Вони пишуть звіти і допомагають світу краще пахнути!