Часто задавані питання.

Ви являєтесь посредником чи безпосереднім роботодавцем?
Ми являємось прямим роботодавцем, але також працюємо з закордонними компаніями, котрим потрібні працівники.

Мені можна не турбуватись про те що звернувся до серйозної компанії, а не до шахраїв?
Звісно, наша компанія має команду професіоналів, котрі супроводжують Вас на кожному етапі. А якість підтверджує отримані сертифікати та ліцензії.

В яких сферах у мене є шанс отримати роботу ?
Ми маємо набір вакансій по різноманітним напрямкам. Починаючи з будівельної та автомобільної промисловості, закінчуючи харчовою сферою та складськими приміщеннями. На нашому сайті у Вас є можливість підібрати працю на свій смак. 

Після повернення на батьківщину, у мене буде право на пенсію?
Ваш робочий досвід, отриманий в країнах ЄС також буде зарахований і в Україні і Ви матимете право на пенсійне забезпечення. Оскільки країни  Європейського союзу підписали відповідні документи. 

Я маю гарантію того, що отримаю повний соціальний захист та офіційне працевлаштування?
Так, тому що ми працюємо тільки з перевіреними компаніями. Вони мають  стабільний бізнес в країнах ЄС, а також зарекомендували себе як чесний працедавець. Ваше працевлаштування відбувається на підставі трудового договору, котрий гарантує отримання всіх можливих прав які є і у корінних мешканців. 

Житло мені надає працедавець, чи потрібно самому шукати?
Більшість працедавців надають безкоштовне мешкання (квартири,хостели, будинки) яке знаходиться поблизу роботи. Інколи просять часткову платню за житло. 

Я матиму шанс отримати роботу якщо не маю спеціальної освіти?
В основній масі, безпосередньо на робочому місці дадуть базове розуміння майбутньої роботи. Окрім цього ми маємо ряд вакансій, котрі не потребують спеціальної освіти.

Я зможу працювати по Польській робочій візі в Чехії ?
Робота в Чехії по Польській візі рахується нелегальною. Окрім одного випадку, якщо польська компанія Вам командирує в Чехію. Таким чином матимете право працювати до 90 днів.

Хочемо поїхати парою до Європи. Чи можете надати вакансії для сімейних пар?
Вакансії для сімейних пар користуються гарним попитом – оскільки вони дають можливість подальшої міграціі, а не тільки можливість заробити. Тому ми маємо ряд вакансій спеціально для сімейних пар. 

У мене є можливість працювати по біометричному паспорту не відкриваючи робочої візи?
Ви маєте таку можливість, але Вам потрібно отримати спеціальний документ від працедавця, а саме заяву про те що він хоче найняти Вас. Важливо пам’ятати що такий спосіб не є найкращим, і в разі перебування “по безвізу” больше 90 днів, Вам можуть виписати штраф та депортувати. Плануйте свій графік заздалегідь.

Що мені потрібно для того, щоб легально почати працю в Європі?
Для початку Вам необхідно отримати запрошення  від працедавця, на підставі якого потрібно отримати робочу візу в Європу. Наступним кроком буде отримання страхового полісу. Планування маршруту вашої подорожі а також очікування дати візиту візового центру. За детально інформацією звертайтеся до наших менеджерів.

Яку візу я можу отримати для роботи в Польщі?
Вам необхідно відкрити: візу типу С – яка видається на 90 діб, віза типу В – на 180 діб.

Яка віза мені потрібна для роботи в Чехії?
Необхідно оформити робочу візу категорії D. Така віза може бути видана на 90 чи 720 днів (робоча картка).

Що робити якщо я хочу змінити місце роботи?
В такому випадку зверніться до Вашого координатора,і ми зможемо запропонувати Вам інші варіанти. Якщо Вам доведеться змінити працедавця, буде необхідно отримати новий дозвіл на роботу, з яким ми допоможемо.

Я зможу працювати в Європі без володіння іноземної мови?
В більшості випадків знання мови не потребується. Але знання мови буде Вашою перевагою. Як за правило іноземну мову легше всього вивчити безпосередньо підчас роботи. Якщо ви вирушили на роботу до Польщі, Чехії, або Словакії, знайти спільну мову буду не складно, оскільки мова цих країн дуже схожа з українською чи російською.

Які мої дії після отримання робочої візи?
Після отримання робочої візи в Європу Ви зв’язуєтесь з менеджером нашої компанії, який безпосередньо займається пошуком роботи для Вас. Він предоставляє Вам повну інформацію, яка стосується від’їзду за кордон. Як правило, Вам будуть необхідні такі дані: дата і місто призначення; транспорт, яким Ви будете подорожувати; контактні дані наших представників, які зустрінуть Вас на місці відразу при прибутті.

Якщо я маю робочу візу до європейської країни?
Якщо у Вас вже є робоча віза до Європи, то процедура становиться простішою. Ми підбераємо необхідні вакансії, ви обираєте з запропонованих, таким чином відбувається Ваше працевлаштування в Європі.