Самі незвичні новорічні та різдвяні традиції в різних країнах.

Де і з ким зустрічати Новий рік кожен вирішує сам, але найчастіше це близькі друзі і родичі. А якщо ти працюєш в чужій країні і не вдалося виїхати на свята додому? Як зустріти Новий рік? Адже ні для кого не секрет що кожна держава має свої традиції святкування різдвяних і новорічних свят. Наприклад, наші польські сусіди замість нашого традиційного “Олів’є”, подають до столу смаженого карпа.А в той же час Чехи подають на стіл живого коропа в відрі або акваріумі. Оскільки ніде не вказано в якому вигляді він повинен бути на столі. В результаті, вранці 25 грудня їх випускають в річки і озера у вільне плавання.

Ми підібрали 7 самих незвичайних традицій країн світу за версією Це Ворк.

Новий рік в Греції як і у нас прийнято зустрічати вдома, в колі сім’ї і близьких друзів. Вони традиційно несуть подарунок господарям, греки беруть з собою камінь, який кидають біля порога. Дуже важливо щоб камінь був якомога більше, чим більше – тим краще! Це символізує багатство “Багатства будуть такими ж важкими як цей камінь”

В Еквадорі в той час як б’ють дзвони 12 разів, люди бігають з дорожньою сумкою в руці по дому або навколо будинку. Так роблять люди, які хочуть провести весь наступний рік в подорож і побачити безліч місць.

Данці протягом року ховають старі і зношені тарілки, в яких вони більше не будуть потребувати. Напередодні Нового року, незадовго до півночі, вони гуляють по домівках своїх друзів і сусідів і кидають ці тарілки у вхідні двері. Чим більшу купу осколків данці знайдуть на Новий рік у своїх дверей, тим більше у них друзів!

У Канаді ж традиції швидше для сміливих і особливо теплокровних людей. Традиція зустрічати Новий рік визначається зануренням в крижану воду в купальнику.

Італія також незвичайна країна з точки зору своїх традицій. Тут Діда Мороза звуть Баббо Натал. Крім того, в цій країні існує думка, що в новий рік вам потрібно вступити позбувшись старих речей. Тому саме в святкову ніч з вікон італійських будинків все непотрібні речі летять прямо на тротуари. Італійці вважають, що нові обов’язково займуть їх місце.

У Латинській Америці Новий рік жаркий, тому люди в Бразилії, Аргентині та інших країнах континенту святкують цю подію майже голим: у вихорі танців, музики і гулянь. Прямо як на карнавалі. 31 грудня в цій країні час сонця, спеки і пляжів, також в цей час на вулицях міста можна побачити багаті святкові ходи.

Іспанія

В Іспанії одним з найважливіших різдвяних ритуалів є розіграш щасливих номерів Різдвяної лотереї, найстарішою і найбільшою лотереї в світі. 22 грудня мільйони розподіляються серед великого числа переможців. Майже всі братимуть участь в цій традиції.

Якщо сильно вірити в диво, воно обов’язково трапиться.

Ми не рекомендуємо запозичувати традиції інших країн, оскільки не всі можуть порахувати це веселим, цікавим і гарним знаком. Але деякі з них можемо спробувати виконати щоб уже напевно в наступному році у нас все було ДОБРЕ!