Святкова вакансія. Потрібен помічник Санти!

Багато українських працівників, які працюють в Європі, повертаються додому в грудні, бо з наближенням свят скорочуються робочі години та працювати стає просто не вигідно, а іноді навіть затратно. Але є сфери в яких заробітки тільки збільшуються, іноді навіть в 4 рази. Найпопулярніша професія перед Різдвяними святами — це роль Святого Миколая (Санта Клаус) і Снігуроньки. Вони можуть заробляти в столиці Польщі по 100 злотих за пів години якщо ж їх викликали на будинок то вартість може злетіти до 300 злотих, чим більше дітей в будинку тим більше грошей. Санта який приходить в будинку 24 грудня між 15-22 годинами може заробити близько 1000 злотих. Зрозуміло, що за такі гроші актори повинні будуть дуже добре перевтілитися у своїх героїв, провести невелику розважальну програму з конкурсами та призами.

Також в передсвяткові дні на вулиці можна зустріти Ангелів, які продають прісні хлібці, але їх заробіток, більшою мірою, залежить від проданого товару. Приблизно вони отримують 14-50 злотих на годину.

Невтомно трудяться помічники Санти. В їх обов’язки входить підготовка листів Санти – роздрукувати, упакувати, відправити. Зарплата 15-16 злотих за годину.

Перед святами в рази збільшується кількість замовлень посилок тому на склади набираються працівники для тимчасової роботи з доставляння посилок.

Так що Різдво це час не тільки чудес, подарунків, святкового настрою, а й можливість заробити!