Просимо звернути увагу!

Зараз всі розмови та новини про стрімке поширення коронавірусу у світі. Ця епідемія, важке випробування для всіх, вона забирає життя, руйнує долі, призводить до банкрутства компаній та спустошує гаманці простих громадян.

Не має жодної сфери життя де б не позначився негативний вплив коронавірусу. Його поширення можна зупинити лише відповідальним ставленням кожного з нас! Ні влада, ні лікарі, ні хто крім ТЕБЕ не може на це вплинути! Кожен повинен усвідомити серйозність цієї ситуації!

Не можна ставитись легковажно щоб не повторити гіркий досвід тих країн де ситуація з вірусом вже взагалі не контрольована. Зараз в країні оголошено карантин чим менше ми будемо контактувати один з одним, тим менше буде хворих. Багато хто говорить: “А за що жити? Як бути з роботою?” А чи ви замислювалися над тим, поки ситуація в країні з вірусом контрольована, то краще прислухатися до порад, щодо карантину та перечекати цей період вдома. Якщо ж поширення коронавірусу буде стрімко зростати, то умови карантину будуть ще жорсткішими та він буде продовжений на ще довший термін.

У кожного з нас є близькі люди — діти, батьки, бабусі та дідусі, рідні, які нещодавно перенесли якусь хворобу і в них слабкий імунітет. Це все група ризику. Давайте не будемо їх наражати на небезпеку!

Дотримання, на перший погляд, найпростіших правил (ви, мабуть, їх чули сотні разів) знижують ризик інфікування.

По-перше — по можливості залишайтеся вдома, якщо немає такої можливості — намагайтеся уникати великого скупчення людей.

В магазині в черзі утримуйте дистанцію один від одного, не торкайтеся обличчя брудними руками, не їжте на вулиці. Якщо ви палите, не торкайтеся тої частини фільтру яку берете до рота (але завжди пам’ятайте куріння шкодить вашому здоров’ю в будь-якому випадку).

Носіть з собою антисептик для рук, якщо немає то антибактеріальні серветки або просто медичний спирт. Протирайте не тільки руки, але й мобільний телефон (зі спиртом обережно, щоб не зіпсувати техніку). Прийшовши до дому вимийте ретельно руки та вмийте обличчя.

Мийте підошви взуття та підлогу біля дверей розчином з вмістом хлору. Пийте більше рідини — вода, чай з лимоном, компот, по можливості вживайте більше продуктів з вітаміном С.

Не хворійте, будьте здоровими, А як буде здоровʼя, гроші заробити можна! Ми сильні, працьовиті у нас все буде добре бо ми того варті!!!